رده محصول

اضافه کردن: هیدروژن انرژی جوجه کشی صنعتی پایه، اتاق 409 استاندارد ساختمان 1# جنوبی-جاده Dangui-Zhihui خیابان Dantu منطقه استان Zhenjiang شهر، جیانگ سو، چین

کد: 201612

تلفن: + 86-511-80873088

فکس: + 86-511-80873089

جمعیت: +8615862985234

تماس با ما: وانگ جک

ایمیل: jackwang@akwchina.com


بیل مکانیکی زنجیری هیدرولیک CDM6365H

بیل مکانیکی زنجیری هیدرولیک CDM6365H

ساخت ماشین آلات CDM6365H ویژگی های: CDM6365H ارائه می دهد طیف ترکیبی دستگاه در حال کار و سازگار به مختلف محیط کار انعطاف پذیری. با استاندارد کار دستگاه: اقدام چالاک، تر

Detailed description

ویژگی های ماشین آلات CDM6365H ساخت و ساز:

CDM6365H ارائه انواع کار دستگاه ترکیبی و سازگار به مختلف محیط کار انعطاف پذیری.
با استاندارد کار دستگاه: اقدام چالاک، نیروی قوی حفر. این به طور گسترده ای استفاده می شود در معدن و راهسازی و دفاع ملی ساختمان و ساخت و ساز شهری، hydropowerengineering و غیره.
با نوع کوتاه کار دستگاه: سطل بزرگ ظرفیت فوق العاده. Completingefficiencyof وظیفه ها و مواد سست زده.
با نوع lengthened کار دستگاه: حداکثر شعاع حفر بیش از 20 متر است. راه دور و عمق فضای کاری ایجاد کانال زده و به راحتی تمیز کردن. به طور گسترده ای مورد استفاده در پروژه آب.

کامینز 6C8.3
اصلی کامینز بالا قدرت، گشتاور بالا و توربو شارژ موتور 6 سیلندر تزریق مستقیم engine6-سیلندر 4 زمانه تزریق مستقیم turbocharged تضمین قابلیت اطمینان بالا و دوام. شارژ هوا خنک کننده هوا هوای اینتر کولر سیستم بیش از هوای فشرده می تواند به افزایش محتوای اکسیژن بر احتراق شاخصی. مرکز تزریق سوخت تحت فشار تزریق بالا اجازه می دهد تا یکنواخت سوخت کردن اسپری، احتراق عادی را تضمین می کند و انتشار گازهای اگزوز را کاهش می دهد. صدا خفه کن های بزرگ و جدید فن خنک کننده برای از بین بردن صدای موتور تصویب.

سیستم فیلترینگ
فیلتر هوای دو عنصر راندمان بالا کیفیت موتور حصار را تضمین می کند. علاوه بر این، حمام روغن نوع prefilter هوا تصفیه خشن بیش از حصار به فعال کردن عملیات را تحت شرایط کاری غلظت گرد و غبار بالا و طولانی فاصله نگهداری از فیلتر هوا می توانید انجام. جدا کننده نفت و آب و سوخت دو مرحله فیلتر سوخت چند بار برای اطمینان از کیفیت سوخت به موتور تغذیه filtrate.

سیستم خنک کننده
رادیاتور درجه اثر خنک کننده بهتر و خدمات آسان تر می سازد.

نگهداری و سرویس
تعمیر و نگهداری آسان موتور تزریق مستقیم هزینه نگهداری را کاهش می دهد. جهانی خدمات موتور پس از به اشتراک گذاری منابع جهانی را قادر می سازد. این را به منظور ارتقاء بهره وری خدمات رفع نگرانی مشتریان و اطمینان از میزان حضور بیل.

متخصص مدیریت موتور
سرعت موتور 10 چرخ دنده های قابل تنظیم اجازه می دهد تا از طریق پتانسیومتر دریچه گاز و رسیدن به مدیریت دقیق بیش از سرعت موتور را از طریق کنترل دریچه گاز موتور DC سروو موتور. موتور اجازه می دهد تا عملکرد معطل ماندن/شتاب خودرو برای کاهش مصرف سوخت. عملکرد افزایش قدرت لمس، شرایط کار مقاومت بالا می تواند با سهولت اداره می کند.

کنترل حالت
سیستم کنترل جریان مثبت پیشرفته جهان به سیستم کنترل الکترونیکی سیستم های هیدرولیک و موتور همیشه در حالت بهینه پیکربندی قدرت مناسب مطابق با تصویب. توزیع تنظیم خودکار سیستم هیدرولیک و سیستم های قدرت می تواند نه تنها صرفه جویی در انرژی و کاهش هزینه، اما همچنین تا حد زیادی بهبود بهره وری کار.

توابع
این دستگاه مجهز به توابع سفر مستقیم، تلاقی رونق/بازو، رونق/بازوی برگزاری، اولویت نوسان، نوسان ضد معکوس و بازسازی بازو استوانه است. هر مدار بدون دخالت در طول عمل کامپوزیت. حفر بازو و سطل و همچنین بلند و نوسان رونق در همان زمان در عامل; عملیات موتور سمت چپ و راست در طول سفر مستقل هستند.

شیر کمکی هیدرولیک
شیر اصلی با مجموعه ای از دریچه های آماده به کار به منظور تسهیل در نصب سایر لوازم جانبی مانند چکش شکستن ارائه شده است.

سیستم فیلترینگ
مدار هیدرولیک مجهز به فیلتر روغن هیدرولیک با کیفیت بالا که عمر عناصر هیدرولیک می تواند طولانی است.

اجزای طرح
طراحی ویژه سیستم های هیدرولیک و قطعات محل می تواند به افزایش بهره وری سیستم ماشین. مخزن روغن هیدرولیک پمپ های اصلی و دریچه اصلی است که از نزدیک به خطوط اتصال کوتاه شدن و در نتیجه کاهش افت اصطکاک و فشار خط مرتب شده اند. رادیاتور در سمت راست پشت کابین به طور موثر کاهش سر و صدا، هوای گرم و اگزوز توسط اپراتور دریافت چیده شده است.

سیستم آزمایشی
خلبان پمپ مستقل از پمپ های اصلی و عرضه نفت به سیستم خلبان است که کنترل پایدار و مستقل خلبان را تضمین و تسهیل نگهداری است.

مانیتور
رنگ واقعی چند منظوره مانیتور اجازه می دهد تا زمان واقعی نظارت و نمایش دستگاه دولت سرعت موتور درجه حرارت مایع خنک کننده، روغن سوخت و فشار سطح و غیره.

قدرت کنترل حالت
3 قدرت حالت سنگین قدرت حالت (حالت H)، صرفه جویی در قدرت حالت (حالت S) و نور وظیفه قدرت حالت (حالت L) در تعویض کنید برای کاهش از دست دادن قدرت خواهد شد. ترکیبی از 3 حالت می تواند مصرف سوخت را کاهش می دهد و بهتر شرایط کاری مختلف را تامین کند.

هشدار خودکار گسل
این اجازه می دهد تا ذخیره تا 99,000 قطعات حدود برای تسهیل گسل تماس و استعلام در تعمیر و نگهداری تجهیزات خود تشخیص گسل خودکار صفحه نمایش هشدار و پیام خطا. 3 سطح هشدار نمایش با توجه به شدت خطا وجود دارد.

حفاظت خودرو گرم شدن موتور
حفاظت overheating فعال است اگر درجه حرارت مایع خنک کننده در 102℃ خواهد بود. سپس موتور را نمی flameout در حالی که سیستم سرعت موتور را کاهش دهد. با این حال، اگر درجه حرارت مایع خنک کننده خیلی زیاد باشد، اپراتور باید خاموش کردن دستگاه مورد نیاز و پیدا کردن علل گسل.

حفاظت فشار روغن کم
هنگامی که روغن فشار زیر مقدار استاندارد، سوئیچ فشار روغن بسته خواهد شد، هشدار متن 3 نمایش s و سپس موتور را آهسته به سرعت کم بیکار. در چنین مواردی، اپراتور دستگاه مورد نیاز برای محافظت از ماشین خاموش کردن باید.

یادآوری تعمیر و نگهداری خودرو
مانیتور به صورت دوره ای یاد اپراتور تغییر روغن موتور، روغن و فیلتر عنصر در تنظیم فاصله برای حمایت از خدمات معمول.

قاب اصلی
چیدمان مناسب قوی قاب اصلی بهینه سازی استفاده از فولاد.

شاسی
شاسی X به شکل با ساختار جعبه سنگین معرض مکرر المان دیگر محاسبه تحليلي و افزایش استحکام کلی قدرت و گشتاوری مقاومت. شاسی جوش داده شده از پایین صفحات سازه های فولادی با فرایند کلی کنترل کیفیت. جوش بسیار مهم است که به طور کامل به تشخیص خطا و آزمون استرس برای اطمینان از کیفیت محصول قرار داشته است.

آهنگ
دنده و خزنده گهواره در وسط آهنگ لینک وجود دارد. مهر و موم متر نوع برای اطمینان از اثر شونده رول پین و بوش پین با استفاده از. گسترش مسیر زندگی کار به طور موثر.

دستگاه سفر
استخدام واحد درایو موتور وارداتی با کیفیت بالا و چرخ درایو فرکانس بالا و حرارت کلی تصویب سخت شدن فرآیند به مقاومت عالی سایش لبه خارجی دنده را قادر می سازد.

کوسن idler
کوسن idler با کیفیت بالا عناصر آب بندی فشار آب بندی داخل بلوک سیلندر موثر تضمین; چشمه به ویژه عملیات حرارتی برای مقاومت خستگی عالی قرار داشته است.

کابین شوک جذب سیستم
صدف کابین به پلت فرم از طریق مواد ضربه گیر متشکل از روغن های سیلیکون و لاستیک برای از بین بردن لرزش، کاهش سر و صدا و راحتی عملیات را تضمین می کند نصب شده است. کابین خارجی ساختار
پشت بام و هر دو طرف کابین توسط لوله های فولادی به منظور افزایش مقاومت خستگی و نوسانات ظرفیت تقویت شده. ساختار حفاظت شی سقوط کابین جلو به طور مستقیم برای تسهیل برداشتن و در نتیجه فعال کردن دستگاه برای انطباق با شرایط کاری و شرایط ایمنی مشخص شده پیچ و مهره ای است.

ویندوز
شیشه ای به کابین به طور مستقیم بدون قاب به میدان بصری بزرگ چسبیده است. اجازه دهید windows تنظیم رایگان برای باز کردن/جلو و بالای پنجره و شیشه جلو اتومبیل بستن; علاوه بر این، شیشه جلو را می توان به سقف بالا اپراتور مجموعه ای است.

پاک کردن جلو
برف پاک کن واقع در مقابل ستون کابین میدان دید اپراتور بزرگ; این اجازه می دهد تا حالت عملیات مستمر و متناوب.

امن و راحت کابین
کابین نوع تقویت ستون چپ تحت نظر و موافق با 15012117-2: 2008 و مطابق با کابین اختیاری کالاهاي توليد شده. 15010262:1998 برای اطمینان از ایمنی اپراتور. فضای کابین 2.7m3 عملیات بیل را راحت می کند. چیدمان مناسب کنترل عناصر داخل کابین اجازه می دهد تا عملیات آسان.

تجهیزات کابین استاندارد
کابین داخل شامل سیگار فندک خاکستر سینی نگهدارنده فنجان کت قلاب، cubbyhole و ذخیره سازی قفسه، که افزایش راحتی عملکرد.

سیستم/ج
کارایی بالا و سالم/ج اجازه گردش هوا. صفحه کنترل مختصر و آسان مطبوعات کلیدی عملیات; چند جهت/ج خروجی هوا امکان تنظیم سرعت کابین داخل دما و سریع defrosting. حالت خود تشخیص گسل نگهداری/ج تسهیل.

صندلی های لوکس
صندلی های نوع سیستم تعلیق راحت با تعدیل کننده هیدرولیکی ارائه شده است؛ seatback گسترده ای اجازه می دهد تا حمایت کمر و منحنی مشخصات سواری راحت را قادر می سازد; اسلاید دو مسیر راه چند تنظیم چند مرحله اپراتورهای مختلف برای پیدا کردن بهترین وضعیت را قادر می سازد; فضای گسترده پدال کشش بدن رایگان اجازه می دهد و اپراتور از مدت ها عملیات خستگی را تسکین می دهد.
جوی استیک قفل ایمنی
جوی استیک قفل ایمنی هیدرولیک در خارج از کادر سمت چپ کاربردي در کابین قرار دارد. تنها وقتی است جوی استیک در موقعیت است که عمل اشتباه می تواند در راه موثر جلوگیری از کنترل دستگاه فعال است.

اهرم های کنترل
طراحی مناسب کنترل اهرم موجب صرفه جویی در تلاش عامل اصل اهرم; طراحی ارگونومیک را قادر می سازد به حفظ وضعیت طبیعی مچ دست و بازوی اپراتور. سکته مغزی جوی استیک متوسط درجه خستگی را تسکین می دهد و کنترل دقیق را تضمین می کند.

سوئیچ کنترل پنل
صفحه کنترل در جعبه چپ خلبان در طرح موجز و زیبایی و عملکرد ضربه زدن به کلید آسان است.

بوم و بازو
برای مقابله با بالا در طول عملیات، تیم طراحی و توسعه LONKING تصویب طراحی محافظه کارانه تر فلسفه، حفظ ضریب ایمنی بالاتر استخدام تحلیل المان محدود، محاسبه و طراحی بهينه توسعه بوم و بازو را به پایان برساند و استحکام بالا فولاد كم آلياژي سازه برای ساخت بوم و بازو را انتخاب می کند.

پین شفت
شفت پین عنصر اصلی برای اتصال دستگاه های کار است. LONKING انتخاب تامین کنندگان حرفه ای پین شفت و شفت پین را به تشخیص دقیق خطا برای اطمینان از کیفیت موضوع. شفت پین بیل LONKING کت آبکاری کروم ضخامت و سطح بالا پایان. درمان ویژه مقاومت بسیار بالا و مقاومت در برابر خوردگی را قادر می سازد.

سطل
بدن سطل ساخته شده از پایین و سختی بالا مواد و ساختار خارجی مقاومت بالا و فولادهای مقاوم در برابر سایش که تمام سطل های تقویت شده ساخته شده است. این بیل هیدرولیکی سطل های مختلف گزینه های برای دیدار با خواسته های مختلف کار را فراهم می کند.

سرویس و نگهداری آسان
طراحی و چیدمان CDM6365H ارائه راحتی برای نگهداری فرد را در نظر گرفته است. اکثر مکان های نگهداری را می توان از سطح زمین به نگهداری سریع و بالا بهره وری دیده شده است. 3 درب های جانبی را می توان در طول معمول بازرسی و نگهداری باز و هر نقطه سرویس در دسترس آسان است. نکات نگهداری هستند به وضوح مشخص شده، آسان به کار گیرند. عناصر الکتریکی در جعبه کنترل موتور در کابین به منظور تسهیل در نگهداری متمرکز شدند.

تعمیر و نگهداری طولانی و چرخه خدمات
سرویس و نگهداری چرخه CDM6365H به کاهش مجموعه بخش نگهداری و افزایش دسترسی طولانی شده است.

مشخصاتCDM6365H
موتورمدلCummins6C8.3قدرت197kW (265hp) دور 1950حداکثر. گشتاور۱۲۱۹/1300× سکته مغزی با مته سوراخ کردن114 × 135 میلی مترجابه جایی8.3 لنظردارای قدرت در ارتفاع 2300 متر حفظ.وزن عملیاتیخلاصهوزن: 34000 کیلو وزن عامل عامل شامل وزن 6470 mm استاندارد رونق 2900 mm استاندارد بازوی سطل استاندارد 1.6m3, 600 mm آهنگ لیز کننده نفت و خنک کننده و مخزن روغن دیزل کامل و بقیه تنظیمات استاندارد واحد.فشار زمین68 kPa (Lengthened نوع: 70kPa)ظرفیت مایعمخزن سوخت580 Lسیستم خنک کننده33 Lروغن موتور35 Lنوسان درایو واحد7.2 لسفر دنده2 × 11 لمخزن روغن هیدرولیک530 لنوسان سازخلاصهگشتاور بالا پیستون موتور و درایو 2 مرحله کاهش دهنده سیاره ای. ترمز داخل موتور بارگذاری اعمال شده توسط بهار و منتشر شده توسط واحد هیدرولیک.
ترمز خودکار موجود است که نوسان کنترل اهرم موقعیت خنثی است.سرعت چرخشدور 9.5 (Lengthened نوع: 7.5 دقیقه)سفر درایوخلاصهمجتمع 2 سرعت پیستون هیدرولیک درایو موتور و کاهش دهنده، موتور و هیدرولیک لوله قرار گرفته داخل قاب آهنگ برای جلوگیری از آسیب ناشی از سطح جاده ناهموار; موتور داخل با ترمز سرویس و شوک جذب شیر اطمینان صاف در حال اجرا و توقف و ترمز قابل ارائه است.سرعت Taveling3.25 - 5.43 km/hGradeability35°(70%)MaximumTraction298kNسفر سازعرض استاندارد مسیر کفش600 میلی مترنه. مسیر کفش48 (هر طرف)نه. از carrierrollers2 (هر طرف)نه. از غلطک آهنگ8 (هر طرف)سیستم های هیدرولیکپمپ های اصلیپمپ های دوبلکس پیستون محوری متغیرپمپ های آزمایشیپمپ دنده (یکپارچه در پمپ های اصلی)حداکثر. جریان سیستم2 × 340 L / minحداکثر. فشار تجهیزات34.3 MPaحداکثر. خلبان فشار3.9 MPaتجهیزات عاملهر عمل ماشین تحت کنترل خلبان است. در حالی که اهرم سمت چپ کنترل نوسان بازو حرکت و بالای ساختار اهرم مناسب کنترل حرکت رونق و سطل. خلبان والف پا با اهرم جوی استیک برای کنترل ماشین سفر یا پا و یا دستگیره چرخش ارائه شده است. سفر تغییر دنده برقی کنترل سوئیچ تصویب.سیستم های برقسیستم ولتاژ: 24 V باتری: 12 V 120 A × 2


حجم حمل و نقل
تقریبی از اندازه های زیر که از تجهیزات پیکربندی استاندارد است.


شکل مشخص شده با & ldquo; * & rdquo; پیکربندی استاندارد اشاره دارد.CDM6365H
رونق طول (میلی متر)58506470 *11000
طول بازو (میلی متر)26002900 *8500
Length(mm) حمل و نقل106901128315690
ب Height(mm) کل حمل و نقل372435183325
ج Tumblers Distance(mm)4030
د دم نوسان Radius(mm)3512
e وزنه تعادل زمین Clearance(mm)1211
دكتر آهنگ Gauge(mm)2590
g کل حمل و نقل Width(mm)3237
ح ساختار بالا Width(mm)3145
من کفش مسیر استاندارد Width(mm)600
ج حداقل زمین Clearance(mm)500
کابین Height(mm)3140


محدوده عملیاتی
زیر اندازه تقریبی tothat تجهیزات پیکربندی استاندارد است.


شکل مشخص شده با & ldquo; * & rdquo; پیکربندی استاندارد اشاره دارد.CDM6365H
رونق Length(mm)58506470 *11000
بازوی Length(mm)26002900 *8500
aMax. حفر radius(mm)99111081320143
ب حداکثر. حفر depth(mm)6211706915126
ج حداکثر. حفر height(mm)94941001816575
d Max. آزادسازی height(mm):6417694214218
e حداکثر. حفر شعاع در ground(mm)96941061520038
حداکثر. سطل force-ISO(kN) برک آوت21121190.4
حداکثر. بازوی برک آوت force-ISO(kN)19717871.3


تجهیزات استاندارد تجهیزات موارد زیر بخشی از تجهیزات استاندارد کل CDM6365H است. علاوه بر این، به تغییر پیکربندی استاندارد همراه با اصلاح محصول خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس عامل LONKING محلی.
70 دینامتعلیق نوع صندلی قابل تنظیم
لامپ بستر های نرم افزاری کار (1)جمع شدن و کمربند (عرض 2")
رونق کار لامپ (2)خاکستر سینی و سیگار فندک
پمپ های گازدارنده جام
اصلی موتور های کامینز/ ج سیستم اجازه می دهد سریع defrosting
فیلتر هوا مهر و موم شعاعی
هوا prefilterجوی استیک قفل ایمنی هیدرولیک
جدا کننده نفت و آبرادیو
فیلتر سوختپرونده جیبی
اشتراک دیوار رادیاتور با تمیز کردن فضایکت و کلاه قلاب
مخزن سوخت با حجم بالاذخیره سازی سمت چپ
شیر کمکی هیدرولیک (1)تجهیزات نورپردازی داخلی
خودکار چرخش ترمز دستیدو بلندگوی استریو
رونق/بازوی برگزاری کنترل عملکردپنجره سقفی openable
وزنه تعادلبرف پاک کن و واشر
کلاه سر گذاشتن بالاکابین سیستم تصفیه و تهویه فشار مثبت
قفل درب و قفل جلدپنجره پشتی (فرار و خروج)
کندانسور ثابت/جچکش فرار
بازوی فعال سازی مجدد مدارحصیر کف لاستیکی قابل شستشو
رونق/تلاقی بازوآتش نشانی
راست مدار سفر هیدرولیکصفحه نمایش رنگی گرافیک
سفر دو سرعتانتخاب حالت اقتصادی
جلو idler و idler کوسننمایش تاریخ و زمان
تریلر حلقه در پایه قابنمایش وضعیت دستگاه
رک گارد زنجیره اییاد نمایش ساعت کار تعمیر و نگهداری
دستهء صندلی صندلی قابل تنظیمنمایش سرعت موتور فعلی
هوایی و مهار (بدون در نظر گرفتن گوینده رادیو)پیام هشدار


CDM6365H تجهیزات استاندارد تجهیزات اختیاری ممکن است متفاوت از این کتابچه راهنمای کاربر. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس عامل LONKING محلی.
سطلعامل کنسولشاسیواحد هیدرولیک کمکی و خط لوله
راک سنگین سطل 1.8 m³ (فقط برای 5800 میلی متر طول بوم و 2600 mm طول بازو) شل سطل مواد 1.8 m³ شل سطل مواد 2.0 m³ شل سطل مواد 2.2 m³ مواد سست سطل m³ 0.5 (فقط برای رونق 11000 متر طول و 8500 متر طول بازو)کار با چراغ های هشدار دهنده700 میلی متر سه کفش grouserشکستن خط لوله چکش
سقف کابین حفاظت از شبکه800 میلی متر سه کفش grouserچکش هیدرولیک شکستن (غیر قابل دسترسی برای رونق 11000 متر طول و 8500 متر طول بازو)
کابین جلو حفاظت از شبکهلاستیک آهنگ بلوک
دستگاه هشدار دهنده سفر
Hot Tags: بیل مکانیکی زنجیری هیدرولیک cdm6365h, چین, تولید کنندگان تامین کنندگان کارخانه قیمت پایین بهترین, محصولات
محصولات مرتبط
Feedback