رده محصول

اضافه کردن: هیدروژن انرژی جوجه کشی صنعتی پایه، اتاق 409 استاندارد ساختمان 1# جنوبی-جاده Dangui-Zhihui خیابان Dantu منطقه استان Zhenjiang شهر، جیانگ سو، چین

کد: 201612

تلفن: + 86-511-80873088

فکس: + 86-511-80873089

جمعیت: +8615862985234

تماس با ما: وانگ جک

ایمیل: jackwang@akwchina.com


CDM6068 بیل مکانیکی زنجیری هیدرولیک

CDM6068 بیل مکانیکی زنجیری هیدرولیک

ساخت ماشین آلات CDM6085 امکانات: CDM6085 lownoise انتشار کم اندازه کوچک و قوی قدرت موتور یانمار، مجهز شده است. همچنین با پمپ distributio جريان مستقل بار مجهز

Detailed description

ویژگی های ماشین آلات CDM6085 ساخت و ساز:

CDM6085 lownoise انتشار کم اندازه کوچک و قوی قدرت موتور یانمار، مجهز شده است. همچنین با پمپ بار جریان مستقل کنترل سیستم توزیع (LUDV) نامربوط به بار فشار مجهز شده است. دستگاه دارای ویژگی های بسیاری از جمله کم مصرف ثبات قابلیت، خوب، بهره وری بالا، کابین جادار و راحت و غیره.
CDM6085 است به طور گسترده ای استفاده می formunicipal مهندسی پروژه باغ، آبياري و آب constructionetc حفاظت.

موتور سری یانمار، TNV
اصلی یانمار، موتور چهار سیلندر چهار زمانه، آب سرد، مستقیم تزریق. قدرتمند و بهره وری سوخت است. با استفاده از تکنولوژی منحصر به فرد CAE یانمار، صدا خفه کن های بزرگ و نوع جدید ایمن، به طور موثر کاهش صدا و لرزش دستگاه. و موتور با یورو ⅢA انتشار استاندارد اختیاری است.

سیستم فیلترینگ
فیلتر هوای دو عنصر راندمان بالا کیفیت موتور حصار را تضمین می کند. علاوه بر این، فیلتر هوا پیش تصفیه خشن بیش از حصار به فعال کردن عملیات را تحت شرایط کاری با کیفیت بد هوا و طولانی فاصله نگهداری از فیلتر هوا می توانید انجام. فیلتر روغن آب جدا و t با دقت بالا سوخت سوخت چند بار برای اطمینان از کیفیت سوخت به موتور تغذیه filtrate خواهد شد.

سیستم خنک کننده
درجه رادیاتور خنک کننده باعث اثر بهتر خنک کننده و سرویس آسان تر.

نگهداری و سرویس
تعمیر و نگهداری آسان موتور تزریق مستقیم هزینه نگهداری را کاهش می دهد. این خواهد بود به افزایش بهره وری خدمات مشتریان نگران این سرویس برای از بین بردن و اطمینان از میزان حضور بیل.

کنترل حالت
سیستم LUDV جدید قادر به کنترل اعمال هر گروه هماهنگی از چند واحد شیر و توزیع قدرت موتور به عنوان بزرگترین نسبت با توجه به نیاز سیستم تا متوجه بهترین مطابقت تحت انواع شرایط کار یا کار بار و منجر به بزرگترین بهره وری بهره برداری و همچنین بهبود عملیاتی ثبات و قابلیت اطمینان از بیل های زیبا است.

توابع
کنترل سرعت چرخش (در شروع حرکت) خوب است.
کنترل جریان و فشار در همان زمان.
کنترل موثر از سرعت چرخش (زمانی که همراه با حرکات دیگر).
شتاب و کاهش سرعت عملکرد عالی.

شیر کمکی هیدرولیک
شیر اصلی با مجموعه ای از دریچه های آماده به کار به منظور تسهیل در نصب سایر لوازم جانبی مانند چکش شکستن ارائه شده است.

سیستم فیلترینگ
مدار هیدرولیک مجهز به فیلتر روغن هیدرولیک با کیفیت بالا که عمر عناصر هیدرولیک می تواند طولانی است.

اجزای طرح
طراحی ویژه سیستم های هیدرولیک و قطعات محل می تواند به افزایش بهره وری سیستم ماشین. قطعات از نزدیک به خطوط اتصال کوتاه شدن و در نتیجه کاهش افت اصطکاک و فشار خط مرتب شده اند.

مانیتور
صفحه نمایش ال سی دی بزرگ فراهم می کند رابط کاربری بصری مناسب. پارامترهای عملیات ماشین مانند سرعت موتور درجه حرارت مایع خنک کننده موتور روغن فشار سوخت سطح گسل های زمان واقعی و تاریخی در نمایشگر کریستال مایع نمایش داده شده ممکن است.

هشدار خودکار گسل
باعث شکست ماشین و حریق خودکار از طریق صدا و نور و متن.

قاب اصلی
چیدمان مناسب قوی قاب اصلی بهینه سازی استفاده از فولاد.

شاسی
شاسی X به شکل با ساختار جعبه سنگین معرض مکرر المان دیگر محاسبه تحليلي و افزایش استحکام کلی قدرت و گشتاوری مقاومت. شاسی جوش داده شده از پایین صفحات سازه های فولادی با فرایند کلی کنترل کیفیت. جوش بسیار مهم است که به طور کامل به تشخیص خطا و آزمون استرس برای اطمینان از کیفیت محصول قرار داشته است.

آهنگ
دنده و خزنده گهواره در وسط آهنگ لینک وجود دارد. مهر و موم متر نوع برای اطمینان از اثر شونده پین و پین سوئیت با استفاده از. گسترش مسیر زندگی کار به طور موثر.

دستگاه سفر
استخدام واحد درایو موتور وارداتی با کیفیت بالا و چرخ درایو فرکانس بالا و حرارت کلی تصویب سخت شدن فرآیند به مقاومت عالی سایش لبه خارجی دنده را قادر می سازد.

کوسن idler
کوسن idler با کیفیت بالا آب بندی عناصر موثر تضمین آب بندی فشار داخل بلوک سیلندر، چشمه به معرض حرارتی ویژه مقاومت خستگی عالی اجازه می دهد تا.

کابین شوک جذب سیستم
صدف کابین به پلت فرم از طریق مواد ضربه گیر متشکل از روغن های سیلیکون و لاستیک برای از بین بردن لرزش، کاهش سر و صدا و راحتی عملیات را تضمین می کند نصب شده است.

ویندوز
شیشه ای به کابین به طور مستقیم بدون قاب به میدان بصری بزرگ چسبیده است. اجازه دهید windows تنظیم رایگان برای باز کردن/جلو و بالای پنجره و شیشه جلو اتومبیل, بستن علاوه بر این، شیشه جلو را می توان به سقف بالا اپراتور مجموعه.

برف پاک کن جلو
برف پاک کن واقع در مقابل کابین ستون بزرگ شدن میدان دید اپراتور، اجازه می دهد تا حالت عملیات مستمر و متناوب.

امن و راحت کابین
کابین بزرگ و چند منظوره طراحی شده با توجه به ارگونومی راحتی اپراتور افزایش می دهد. چیدمان مناسب کنترل عناصر داخل کابین اجازه می دهد تا عملیات آسان.

تجهیزات کابین استاندارد
کابین داخل سیگار فندک، خاکستر سینی، دارنده جام، قفسه ذخیره سازی، کت قلاب، چکش فرار و آتش نشانی شامل.

سیستم/ج
کارایی بالا و سالم/ج اجازه گردش هوا. صفحه کنترل مختصر و آسان مطبوعات کلیدی عملیات جهت چند/ج خروجی هوا امکان تنظیم سرعت کابین داخل دما و سریع defrosting.

صندلی های لوکس
صندلی نوع سیستم تعلیق راحت با تعدیل کننده هیدرولیکی ارائه seatback گسترده ای اجازه می دهد تا حمایت کمر و مشخصات منحنی را قادر می سازد راحت سواری تنظیم چند مرحله راه چند آهنگ دو اسلاید اپراتورهای مختلف برای پیدا کردن بهترین وضعیت را قادر می سازد، فضای گسترده پدال کشش بدن رایگان اجازه می دهد و اپراتور از مدت ها عملیات خستگی را تسکین می دهد.

جوی استیک قفل ایمنی
جوی استیک قفل ایمنی هیدرولیک در خارج از کادر سمت چپ کاربردي مرکز در کابین قرار دارد. تنها وقتی است جوی استیک در موقعیت است که عمل اشتباه می تواند در راه موثر جلوگیری از کنترل دستگاه فعال است.

اهرم های کنترل
طراحی مناسب کنترل اهرم تلاش عامل اصل اهرم را ذخیره می کند، طراحی ارگونومیک را قادر می سازد به حفظ وضعیت طبیعی مچ دست و بازوی اپراتور. سکته مغزی جوی استیک متوسط درجه خستگی را تسکین می دهد و کنترل دقیق را تضمین می کند.

سوئیچ کنترل پنل
صفحه کنترل در جعبه چپ خلبان در طرح موجز و زیبایی و عملکرد ضربه زدن به کلید آسان است.

بوم و بازو
برای مقابله با بالا در طول عملیات، تیم طراحی و توسعه LONKING تصویب بسیاری از ایده های طراحی به روز، حفظ ضریب ایمنی بالاتر، تحلیل المان محدود، محاسبه و طراحی بهینه برای توسعه بوم و بازو پایان استخدام و استحکام بالا فولاد كم آلياژي سازه برای ساخت بوم و بازو را انتخاب می کند.

پین شفت
پین شفت عناصر هسته برای اتصال تجهیزات کار است. LONKING انتخاب تامین کنندگان حرفه ای پین شفت و شفت پین را به تشخیص دقیق خطا برای اطمینان از کیفیت موضوع. شفت پین بیل LONKING کت آبکاری کروم ضخامت و سطح بالا پایان. درمان ویژه مقاومت بسیار بالا و مقاومت در برابر خوردگی را قادر می سازد.

سطل
بدن سطل ساخته شده از پایین و سختی بالا مواد و ساختار خارجی مقاومت بالا و فولادهای مقاوم در برابر سایش که تمام سطل های تقویت شده ساخته شده است. سطل استاندارد با کف تخت است که ستایش کاربران مناسب تر برای شرایط شکل گیری است. این بیل هیدرولیکی سطل های مختلف گزینه های برای دیدار با خواسته های مختلف کار را فراهم می کند.

سرویس و نگهداری آسان
طراحی و چیدمان CDM6085 نظر به فراهم کردن راحتی برای پرسنل تعمیر و نگهداری. اکثر مکان های نگهداری را می توان از سطح زمین به نگهداری سریع و بالا بهره وری دیده شده است. نکات نگهداری هستند به وضوح مشخص شده، آسان به کار گیرند. عناصر الکتریکی نزدیکی خارج دستگاه به منظور تسهیل در نگهداری هستند.

تعمیر و نگهداری طولانی و چرخه خدمات
سرویس و نگهداری چرخه CDM6085 به کاهش مجموعه بخش نگهداری و افزایش دسترسی طولانی شده است.


مشخصاتCDM6085
موتورمدلYanmar4TNV98T بردباریYanmar4TNV98T ZSLYقدرت57.7 کیلو وات (78.5 hp) 2200 دور در دقیقه56.5 کیلو وات (76.8 hp) 2200 دور در دقیقه× سکته مغزی با مته سوراخ کردن98 × 110 میلی متر98 × 110 میلی مترجابه جایی3.319 ل3.319 لحداقل مصرف سوخت244 g/kw.hنظردارای قدرت در ارتفاع 2300 متر حفظ.وزن عملیاتیخلاصهوزن: 8600 کیلوگرم وزن عامل عامل شامل وزن 3720 mm استاندارد رونق 1665 mm استاندارد بازو، 0.36m3 استاندارد سطل،
450 mm آهنگ کفش, لیز کننده نفت و خنک کننده و مخزن روغن دیزل کامل و بقیه تنظیمات استاندارد واحد.فشار زمین37 kPaظرفیت مایعمخزن سوخت146 لمخزن روغن هیدرولیک120 لیترسیستم خنک کننده19 Lروغن موتور12 Lنوسان درایو واحد2 Lسفر دنده2 × 1.4 Lچرخش موتورخلاصهنوع پیستون (با سوپاپ و ترمز نوع بسته)سرعت چرخش11.69 دور در دقیقهسفر موتورخلاصهنوع پیستون (با سوپاپ و ترمز نوع بسته)سرعت Taveling2.8-4.5 کیلومتر/ساعتGradeability35°(70%)MaximumTraction75.2 kNسفر سازعرض استاندارد مسیر کفش450 mmنه. مسیر کفش38 (هر طرف)نه. از carrierrollers1 (هر طرف)نه. از غلطک آهنگ5 (هر طرف)سیستم های هیدرولیکپمپ های اصلیپمپ پیستون محوری متغیرحداکثر. جریان سیستمهمچنين × 2 L/min165 L دقیقهMax.pressure28.5 MPaحداکثر. خلبان فشار3.7 MPaتجهیزات عاملهر عمل ماشین تحت کنترل خلبان است. اهرم مناسب کنترل حرکت رونق و
در حالی که اهرم سمت چپ کنترل نوسان بازو حرکت و بالای ساختار سطل. خلبان پا
شیر با اهرم جوی استیک برای کنترل ماشین سفر یا پا و یا دستگیره چرخش ارائه شده است.
سفر تغییر دنده برقی کنترل سوئیچ تصویب.سیستم های برقولتاژ سیستم: باتری V 24:12 ولت 100 A

حجم حمل و نقل
تقریبی از اندازه های زیر که از تجهیزات پیکربندی استاندارد است.

رونق طول (میلی متر)3720
طول بازو (میلی متر)1665
حمل و نقل طول (میلی متر)6186
ب ارتفاع کل حمل و نقل (میلی متر)2743
ج فاصله Tumblers (میلی متر)2130
د دم دشت شعاع (میلی متر)1804
e وزنه تعادل ترخیص زمین (mm)803
فاصله دو ریل مسیر f (میلی متر)1750
g انتقال کل عرض (میلی متر)2200
h بالا ساختار عرض (میلی متر)2160
من کفش مسیر استاندارد عمق (میلی متر)450
ج حداقل ترخیص زمین (mm)356
کابین height(mm)2743


محدوده عملیاتی
تقریبی از اندازه های زیر که از تجهیزات پیکربندی استاندارد است.رونق طول (میلی متر)3720
طول بازو (میلی متر)1665
حداکثر. شعاع حفر (میلی متر)6388
ب حداکثر. عمق حفاری (میلی متر)4140
ج حداکثر. ارتفاع (میلی متر) حفر7123
D Max. دامپینگ ارتفاع (میلی متر)5119
E حداکثر. حفر شعاع در زمین (mm)6245
دكتر بولدوزر ارتفاع (میلی متر)395
حداکثر. سطل برک آوت نیروی ISO (kN)64.1
حداکثر. بازوی برک آوت نیروی ISO (kN)43.5


تجهیزات استاندارد
موارد تجهیزات زیر بخشی از تجهیزات کاملا استاندارد است. علاوه بر این، به تغییر پیکربندی استاندارد همراه با اصلاح محصول خواهد شد.
برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس عامل محلی.
دینامنوع سیستم تعلیق قابل تنظیم صندلی
پلت فرم کار لامپ (2)جمع شدن کمربند
رونق کار لامپ (1)زیر سیگاری و فندک سیگار
ضد آب کانکتور برقدارنده جام
اصلی موتور یانمار،/ ج سیستم با سرعت defrosting
فیلتر هوا مهر و موم شعاعیدو پدال های اضافی را می توان نصب شده است
هوا prefilterجوی استیک قفل ایمنی هیدرولیک
جدا کننده نفت و آبرادیو
فیلتر سوختپرونده جیبی
اشتراک دیوار رادیاتور با تمیز کردن فضایکت و کلاه قلاب
مخزن سوخت با حجم بالاشبکه رک
شیر کمکی هیدرولیک (1)تجهیزات نورپردازی داخلی
خودکار چرخش ترمز دستیدو بلندگوی استریو
رونق/بازوی برگزاری کنترل عملکردپنجره سقفی openable
وزنه تعادلبرف پاک کن و واشر
قفل درب و قفل جلدپنجره پشتی (فرار و خروج)
کندانسور ثابت/جچکش فرار
بازوی فعال سازی مجدد مدارحصیر کف لاستیکی قابل شستشو
سفر دو سرعتآتش نشانی
جلو idler و idler کوسننمایشگر گرافیکی
رانندگی چرخنمایش تاریخ و زمان
چرخش مرکزی متصل کنندهنمایش وضعیت دستگاه
آهنگ نگهباننمایش ساعت کار
دستهء صندلی صندلی قابل تنظیمنمایش سرعت موتور فعلی
هوایی و مهار (بدون در نظر گرفتن گوینده رادیو)پیام هشدار


غیر تجهیزات استاندارد
تجهیزات اختیاری ممکن است متفاوت از این کتابچه راهنمای کاربر. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس عامل محلی.
سطلعامل کنسولشاسیواحد هیدرولیک کمکی و خط لوله
سطل های باریک 0.1 m³ کلی سطل 0.25 m³ کلی سطل 0.36 m³ کلی سطل 0.39 m³ سست materialbucket 0.42 m³کار با چراغ های هشدار دهنده500 میلی متر سه کفش grouserشکستن خط لوله چکش
سقف کابین حفاظت از شبکه600 میلی متر سه کفش grouserچکش هیدرولیک شکستن
کابین جلو پایان نیمه حفاظت از شبکهلاستیک آهنگ بلوک
تاکسی جلویی انتگرال حفاظت از شبکهدستگاه هشدار دهنده سفر
Hot Tags: بیل مکانیکی زنجیری هیدرولیک cdm6068, چین, تولید کنندگان تامین کنندگان کارخانه قیمت پایین بهترین, محصولات
محصولات مرتبط
Feedback