رده محصول

اضافه کردن: هیدروژن انرژی جوجه کشی صنعتی پایه، اتاق 409 استاندارد ساختمان 1# جنوبی-جاده Dangui-Zhihui خیابان Dantu منطقه استان Zhenjiang شهر، جیانگ سو، چین

کد: 201612

تلفن: + 86-511-80873088

فکس: + 86-511-80873089

جمعیت: +8615862985234

تماس با ما: وانگ جک

ایمیل: jackwang@akwchina.com


پل فلزی

موفقیت پل بیلی بود به سادگی ساخت و مونتاژ آن قطعات مدولار است که با توانایی به راست و استقرار

Detailed description

موفقیت پل بیلی به سادگی ساخت و مونتاژ آن قطعات مدولار است که با توانایی به راست و استقرار بخش با حداقل کمک از تجهیزات سنگین بود. ترین, اگر نه همه, طرح های قبلی برای نظامی پل جرثقیل به پل قبل از مونتاژ آسانسور و پایین تر آن را به محل مورد نیاز. قطعات بیلی از آلیاژهای فلزی استاندارد ساخته شد و به اندازه کافی ساده است که قطعات ساخته شده در تعدادی از کارخانه های مختلف می تواند کاملا قابل تعویض شد. هر بخش فردی می تواند توسط تعداد کمی از مردان قادر می سازد مهندسین ارتش برای حرکت آسان تر و سریع تر از قبل، به اجرا درآمد در آماده سازی راه برای سربازان و matériel پیشرفت آنان. در نهایت، طراحی مدولار مهندسین برای ساخت هر پل به عنوان طولانی و قوی مورد نیاز، دو برابر یا سه تا زمانی، در پانل سمت حمایتی و یا در بخش پروفيل مجاز.

پل اساسی شامل سه بخش اصلی می باشد. پل قدرت است که توسط پانل در دو طرف ارائه. پانل 10 پا بلند (3.0 متر) 5 فوت ارتفاع (1.5 متر)، صلیب braced مستطیل که هر یک وزن پوند 570 (260 کیلوگرم)، و می تواند توسط مردان شش برداشته دارد. پنل از فولاد جوش داده شده ساخته شد. وتر بالا و پایین هر صفحه هم پیوسته lugs زن و مرد که مهندسین پین های اتصال صفحه اضافه کردن، گذاشتن می تواند بود.

کف پل شامل شماره transoms 19 پا گسترده (5.8 متر) است که در سراسر پل، اجرا با 10 پا بلند (3.0 متر) stringers جنس بین آنها در پایین تشکیل میدان در حال اجرا می باشد. بقیه transoms در وتر پایین پانل و بست آنها را با هم نگه دارید. Stringers جنس بالای قاب کامل سازه قرار می گیرند و چوب قالب بالای stringers جنس به پروفيل قرار می گیرد. Ribands قالب به stringers جنس پیچ. در جنگ، قالب های چوبی توسط صفحات فولادی که بیشتر مقاوم در برابر آسیب های ناشی از مخزن آهنگ پوشیده شده بود.

هر واحد در مد این بخش تنها 10-پا-بلند (3.0 متر) از پل با پروفيل 12 فوت گسترده (3.7 متر) ایجاد می کند. بعد از یک بخش آن به طور معمول به جلو طول غلطک در bridgehead رانده شده است و بخش دیگری را پشت آن ساخته شده. این دو سپس همراه با پین pounded به سوراخ هایی در گوشه و کنار پانل متصل می شوند.

برای قدرت اضافه شده چند پانل (و transoms) در دو طرف پل تا سه پیچ شود می تواند. راه حل دیگر این است که پشته پانل به صورت عمودی. با سه پانل در سراسر و بالا دو پل بیلی مخازن بیش از طول 200 پا (61 متر) را پشتیبانی می کند. Footways می تواند در خارج از بستر های نصب شده، بستر های فرم مانع موثر بین ترافیک پا و خودرو و اجازه عبور و مرور برای استفاده ایمن پل.

از ویژگی های مفید از پل بیلی است توانایی خود را از یک طرف فاصله راه اندازی می شود. در این سیستم بخش جلو بسیاری از پل تا با قاچ به بینی"راه اندازی" و بسیاری از پل زاویه دار بدون پروفيل و ribands باقی مانده است. پل روی غلطک قرار داده و به سادگی در سراسر شکاف تحت فشار قرار دادند، با استفاده از نیروی انسانی و یا کامیون یا ردیابی خودرو، که در آن نقطه حذف غلتکی (با کمک جک) و ribands و پروفيل نصب، همراه با هر پانل های اضافی و transoms است که ممکن است لازم باشد.

در طول جنگ جهانی دوم پل بیلی قطعات توسط شرکت با تجربه های قبلی کمی از این نوع مهندسی ساخته شد. قطعات ساده بودند، آنها تا به حال به تولید دقیقا اگر آنها یکدیگر درست جا تا آنها را به پل تست در کارخانه برای اطمینان از این مونتاژ شده بود. برای انجام این کار موثر، قطعات تازه تولید شده به طور مداوم به پل آزمایش، در حالی که در همان زمان دور پایان پل آزمون را به طور مداوم برچیده شد و قسمت اعزام به کاربران نهایی اضافه می.


پل بیلی

بیلی پل بر روی رودخانه Meurthe، فرانسه

جد

پل خرپایی

مربوط

پل Callender همیلتون

نسل

Mabey پل پشتیبانی ترابری متوسط شاهین ترازو

حمل

عبور و مرور جاده وسایل نقلیه، وسایل نقلیه ریلی

گستردگی طیف

کوتاه

مواد

چوب فولاد

متحرک

نه

تلاش های طراحی

کم

Falsework مورد نیاز

هیچ کدام

پل بیلی inOntario کانادا

پل بیلی بیش از نیل سفید جوبا، سودان جنوبی

پل بیلی بیش از وادی ال کوف، لیبی،
با بخش پل مورد استفاده برای ساخت حمایت

همیلتون Callender پل 4 پل والتون


پل بیلی مدرن

پل بیلی در استفاده منظم در سراسر جهان در قرن 21 است. برخی از نمونه های استثنایی عبارتند از:

1. طولانی ترین پل بیلی به سرویس در اكتبر 1975 قرار داده شد. این 788 متر (2,585 فوت)، پل دو خط عبور رودخانه Derwent در هوبارت، استرالیا. گشوده شده بود حدود یک سال پس از فاجعه پل تاسمان نابود عبور از رودخانه تنها و به طور موثر شهر در دو تقسیم می شود. پل بیلی استفاده بود تا بازسازی پل تاسمان در 8 اکتبر سال 1977 تکمیل شد.

پل بیلی 2.A بین رودخانه Suru و رود Dras در Ladakh هند، بلندترین پل جهان در ارتفاع 5,602 متر (18,379 فوت) بالاتر از سطح دریا است. آن در سال 1982 توسط ارتش هند ساخته شد. [15]

3 بنابراین وسایل نقلیه را وارد کنید/infield و paddock بخش آهنگ در حالی که نژادها وقوع بودند خروج می تواند در خودرو اواسط 1950s مسابقه مدار پارک سنگ آهک در لیکویل،, کانتیکات پل بیلی جنگ اضافه خریداری شده. پل در سرویس های مستمر از سال شده است و مهاجرت به جدید، مطرح pilings در بهار سال 2008 بود. مسیر این پل بیلی تنها باقی مانده دوران جنگ جهانی دوم در منظم روزانه خدمات عمومی در ایالات متحده ممکن است

4 جز ما اجرا در جواهر لعل نهرو ورزشگاه (دهلی)، یکی از مکانهای اصلی برای 2010 آميز چند هفته قبل از مراسم افتتاحیه و مجروح شدن 27 تن فرو. دولت دهلی نو درخواست ارتش هند به ساخت پل بیلی به جای آن. 3 مهندس هنگ از ارتش سپاه هند مهندسین کار به پایان رسید در چهار روز صاف و در کسری از هزینه اصلی.

5. پل مختلط (آکسفورد انگلستان) است پل بیلی که بنا بود در سال 1946 و دهانه مرداب رودخانه تیمز در بندر علفزار و هنوز در حال استفاده است امروز (2014)


Hot Tags: فولاد پل، چین، تولید کنندگان و تامین کنندگان و کارخانه، قیمت پایین, بهترین, محصولات
محصولات مرتبط
Feedback